Kontaktid

PÕLDMA KAUBANDUSE AS

REG.NR.: 10103586
KMKR NR.: EE100212947
Ehitajate tee 120, Tallinn, 13517
+372 6720067
kaup@denimdream.ee
teenindus@denimdream.ee

E-POE KLIENDITUGI

E-R 10:00-19:00
+372 55563459
epood@denimdream.ee

DENIM DREAM SOTSIAALMEEDIAS

E-poe juhataja
Kärt Kiisküla
kart.kiiskula@denimdream.ee
E-kaubandus juht
Gerli Poobus
gerli@denimdream.ee
  • Tommy Hilfiger Sportswear
  • Tommy Hilfiger Womenswear
  • Tommy Hilfiger Tailored
  • Tommy Hilfiger Underwear
  • Tommy Hilfiger Children
  • Tommy Watches & Jewellery
  • Denim Dream Brand
  • Brooks Brothers
  • Pierre Cardin
  • Police
  • Lee Cooper
  • Lee/Wrangler
  • Levis
  • Lemongrass
Ostujuht
Kristi Treimann
kristi@denimdream.ee
  • Pepe Jeans
  • Guess Handbags
  • Guess Footwear
Kaupluste tehniline juht
Julia Avdejeva
julia@denimdream.ee
  • Guess Jeans
  • Guess Underwear
  • Guess Marciano
  • Guess Kids
  • Guess Perfumes
  • Guess Watches
  • Guess Jewellery
  • Guess Eyewear
Ostujuht
Katrin Ott
katrin.ott@denimdream.ee
  • Tommy Jeans
  • Tommy Hilfiger Accessories
  • Tommy Hilfiger Footwear
  • Tommy Hilfiger Socks
  • Tommy Hilfiger Fragrances
  • Tommy Hilfiger Eyewear
  • Kendall + Kylie
  • American Eagle
  • Mustang
Ostujuht
Liis Rohi
liis.rohi@denimdream.ee
  • Calvin Klein
  • Molly Bracken
  • Rino & Pelle
  • Max&Co
Ostujuht
Maria Õisnurm
maria.oisnurm@denimdream.ee
  • Tom Tailor
  • Camel Active
Ostujuht
Triinu Tohver
triinu.tohver@denimdream.ee
Digiturunduse spetsialist
Tuuli Maasikas
tuuli.maasikas@denimdream.ee
Turunduse nooremspetsialist
Melani Hanna Britt Laas
melani.laas@denimdream.ee
Turunduse nooremspetsialist
Heleanor Kala
heleanor.kala@denimdream.ee
Kujundusjuht 
Liis Raudsepp
liis.raudsepp@denimdream.ee
Graafiline disainer 
Ljubov Aleksejeva
ljubov.ivtsik@gmail.com
  • Lõunakeskus
  • Tartu Kaubamaja
  • Tasku Keskus
  • Eeden Outlet
  • Centrum Outlet
  • Kagukeskus
Personaliosakonna ja jaekaubanduse juht
Piret Õunap
piret.ounap@denimdream.ee
  • Ülemiste Keskus
  • Nautica
  • Lasnamäe Centrum
  • Järve Keskus
  • T1
  • Kristiine Keskus
  • Magistrali Keskus
  • Ehitajate tee Outlet
  • Mustamäe tee Outlet
Piirkonnajuht
Kairi Himanen
kairi.himanen@denimdream.ee
  • Kaubamajakas
  • Port Artur
  • Pärnu Keskus
  • Auriga Keskus
Pärnu piirkonnajuht ja piirkonnajuhi asetäitja
Kaie Miller
kaie.miller@denimdream.ee
  • Astri Keskus
  • Fama Keskus
  • Põhjakeskus
  • Pargi Keskus
  • Jewe Keskus
Piirkonnajuhi asetäitja
Liina Tölpt
liina.tolpt@denimdream.ee
  • Rocca al Mare keskus
  • Viru keskus
  • Arsenali keskus
  • Stroomi keskus
Piirkonnajuhi asetäitja
Ioanna Vlasenko
ioanna.vlasenko@denimdream.ee
  • Lõunskeskus
  • Tartu Kaubamaja
  • Tasku keskus
  • Eeden outlet
  • Centrum Outlet
  • Kagukeskus
Piirkonnajuhi asetäitja
Kristine Oolo
kristine.oolo@denimdream.ee
  • Ülemiste keskus
  • Nautica
  • Lasnamäe Centrum
  • Järve keskus
  • T1
  • Kristiine keskus
  • Magistral outlet
  • Ehitajate tee outlet
  • Mustamäe tee outlet
Piirkonnajuhi asetäitja
Mai-Liis Logina
mailiis.logina@denimdream.ee
Teenindusjuht
Jane Kesamaa
jane.kesamaa@denimdream.ee
Finantsjuht
Egle Suit
egle@denimdream.ee
  • Guess Jeans
  • Guess Underwear
  • Guess Athleisure
  • Molly Bracken
  • Calvin Klein Socks
  • Rino & Pelle
  • KENDALL + KYLIE
Hulgimüük
Kätlin Palm
katlin.palm@denimdream.com
  • Tommy Hilfiger Footwear
  • Tommy Hilfiger Kids Footwear
  • Tommy Hilfiger Accessories
  • Tommy Hilfiger Socks
  • Tom Tailor Footwear
  • Camel Active Footwear
Hulgimüük
Mirjam Aun
mirjam@denimdream.ee
  • Pepe Jeans Baltikum
  • Tom Tailor Casual mehed
  • Tom Tailor Denim mehed
  • DKNY Underwear
  • Guess Kids
  • Guess Footwear
  • Guess Handbags
  • American Eagle
Hulgimüük
Deily Reinart
deily.reinart@denimdream.ee
  • Mustang
  • Tom Tailor Casual naised
  • Tom Tailor Denim naised
  • Tom Tailor Kids
  • Tom Tailor Belts
  • Tom Tailor Bags
Hulgimüük
Karmen Kartsepp
karmen.kartsepp@denimdream.ee